Wrażenia jak się mieszka

Pytania przyszłych mieszkańców lub osób zainteresowanych kupnem mieszkania.
kasiaw
Budynek: B

Wrażenia jak się mieszka

Postautor: kasiaw » 30 gru 2015, o 14:40

Witam wszystkich,
Właśnie zarezerwowałam mieszkanie w budynku B.
Mam pytanko do osób mieszkających w budynku A, był już taki wątek ale ostatni wpis jest z 2012 roku, myślę, że po 3 latach możecie napisać coś więcej.
Póki co dziwi mnie ta pustka w około budynków/ mam małego brzdąca, miło by było mieć gdzie wyjść na spacerek, a tu malutko zieleni.
Piszcie jak Wam się mieszka, może jakieś plusy/minusy
pozdrawiam Kasia

Daniel

Re: wrażenia jak się mieszka

Postautor: Daniel » 3 sty 2016, o 13:23

Witam @kasiaw;

Jak się mieszka? Właściwie w ostatnich latach niewiele się zmieniło w najbliższej okolicy - komfort mieszkania nie uległ zmianie. Na pewno się to zmieni na plus jeśli zostanie zamieszkamy budynek B. A poza tym, to warto zapoznać się z tematami:
viewtopic.php?f=33&t=143 i viewtopic.php?f=41&t=275

My też mamy przedszkolne dziecko. Fakt, że w okolicy brakuje terenów rekreacyjnych, jednak myślę, że to się zmieni wraz z rozrostem osiedla. Póki co pozostaje park, place zabaw oraz oczywiście "taras" przy budynku.

Pozdrawiam

admin
Administrator

Re: wrażenia jak się mieszka

Postautor: admin » 9 sty 2016, o 18:40

Dyskusja odbiegająca od tematu została przeniesiona tutaj: viewtopic.php?f=18&p=873

piter123

Re: Wrażenia jak się mieszka

Postautor: piter123 » 18 sty 2016, o 20:57

Co sądzicie o powstającej spalarni śmieci: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzesz ... ,id,t.html ?
Czy uważacie, że nie spowoduje to powstania nieprzyjemnych zapachów na osiedlu?
Kolejne pytanie to czy istniejące w okolicy fabryki (m.in. Koral) nie powodują zanieczyszczeń powietrza lub nieprzyjemnych zapachów?
Proszę o Wasze opinie.

Daniel

Postautor: Daniel » 19 sty 2016, o 21:42

Wpływu na powstanie spalarni niestetynie mamy. Trochę za blisko nas myślę. Z czasem może stać się uciążliwa.
Koral nie przeszkadza. Nie czuć jakichkolwiek zapachów.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Tomek

Postautor: Tomek » 20 sty 2016, o 13:58

Jak z oczyszczalni nie czuć to wydaje mi się, że ze spalarni ani tyle nie poczujemy
raz że osiedle jest na południe od oczyszczalni i spalarni a w Polsce najczęściej wieje wiatr
zachodni dwa dużo czytałem na temat tego typu spalarni i wydaje się to naprawdę w miarę ekologiczny produkt i nie
uciążliwy dla otaczających terenów
Ja tutaj to bardziej się boję Korala :(

matti89

Postautor: matti89 » 20 sty 2016, o 18:32

Ciszy, spokoju i świeżego powietrza trzeba szukać na wsi, a nie blisko centrum sporego miasta i raczej w jego przemysłowej dzielnicy[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

ultralegera

Postautor: ultralegera » 19 maja 2017, o 09:50

Prośba o opinie mieszkańców budynku B którzy mają balkony na deptak w środku budynku. Jak się mieszka? Odbija odgłosy z sąsiednich mieszkań jak np ktoś głośniej włączy tv?

LeszekB

Postautor: LeszekB » 19 maja 2017, o 11:38

Tak, bardzo, dzieci-telewizory-glosniejsza rozmowa - niesie sie dzwiek po calym dziedzińcu. Nie slychac tego prawie wcale jesli sie ma zamkniete okna/balkon lub jesli ktos puszcza glosno np muzyke w domu ale tez ma zamkniete drzwi/okna. Natomiast w zasadzie nie ma opcji, zeby posiedziec w ciszy i spokoju na balkonie na weekendzie bo zawsze ktos halasuje. No ale co zrobic...nie stac mnie na dom poza miastem.

ultralegera

Postautor: ultralegera » 25 maja 2017, o 17:23

Dzięki za informację :) A nie przeszkadza Wam fakt, że jeden drugiemu zagląda w okna/balkon?

Wróć do „Pytania zainteresowanych”