Znaleziono kotke

Siemieńskiego 22
Davv
Budynek: B

Znaleziono kotke

Postautor: Davv » 23 kwie 2017, o 21:06

W garażu poziom -1. Kotka bardzo oswojona. Jeśli nie znajdzie się właściciel kotka trafia do schroniska

https://s9.postimg.org/62frhqm9b/P70423-205211.jpg

Obrazek

Madlen

Re: Znaleziono kotke

Postautor: Madlen » 24 kwie 2017, o 15:24

Z racji tego, że sama posiadam kota postanowiłam pomóc sąsiadom i kicia przebywa aktualnie u nas. Myślę, że będzie tu dopóki nie znajdzie się właściciel lub nie znajdę jej nowego domu.
Kotka jest przesympatyczna, łasi się, przytula, jest bardzo spokojna. Potrafi korzystać z kuwety.
Także jeśli ktoś z Państwa wie, że komuś zaginął kot lub chciałby ją przygarnąć to bardzo proszę o kontakt.
Po wizycie u weterynarza stwierdzono, że:
Kotka ma około 12 miesięcy
Była sterylizowana - niestety brak tatuażu i czipa
Na wizycie byłam w przychodni Alfavet na ul Kotuli. Istnieje prawdopodobieństwo, że kotka była właśnie tam sterylizowana bo zabieg był wykonany w bardzo charakterystyczny sposób dla jednego z pracujących tam Lekarzy (i w ogóle jeśli chodzi o przychodnie w Rzeszowie) - zabieg miał miejsce na lewym boku kotki - wyraźnie widać odrastające futerko, mogło to mieć miejsce ok 3-4 miesiące temu. Mają szukać w bazie danych, no ale będzie pewnie ciężko.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Madlen

Re: Znaleziono kotke

Postautor: Madlen » 27 kwie 2017, o 21:13

Poszukiwania zakończone, Kiciunia znalazła dom.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Budynek B”