Zakłócanie ciszy nocnej

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
LeszekB

Re: Zakłócanie ciszy nocnej

Postautor: LeszekB » 30 cze 2017, o 21:18

Interwencje będą ale nie TVN jeśli cisza nocna nie bedzie przestrzegana. Tyle w temacie.

GosiaS
Budynek: B

Postautor: GosiaS » 30 cze 2017, o 22:18

Nie wiem jakim idiota trzeba być, żeby zorganizować wspólne spotkanie zapoznawcze na dziedzińcu na ławce o godz 22?
Ludzie nie macie żadnego poszanowania dla innych. Zero kultury, zero rozumu, po prostu takie bezmózgie ameby. Nie jestem w stanie inaczej tego określić. Ale jak już ktoś napisał, kulturę wynosi się z domu.

Spotkanie przy ławce z piwem. Jak rasowe żule. Spotkanie na poziomie....Jest się czym pochwalić, czym szczycić...

Do osób, które tak zaciekle bronią dzieci-dzieci się wychowuje, a nie chowa. To, ze jest to dziecko to nie znaczy, ze możne sobie robić co chce (czyt. wydzierać się na dziedzicu). Ale to tez świadczy o rodzicach.

admin
Administrator

Postautor: admin » 1 lip 2017, o 09:48

@GosiaS, czy Pani post uwzględnia moją prośbę a propos szacunku do innych Użytkowników forum? Wydaje mi się, że nie. Kolejne posty w tym temacie utrzymujące trend "mowy nienawiści" będą nagradzane ostrzeżeniami.

Pozdrawiam

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 lip 2017, o 10:18

A czy admin byl wczoraj swiadkiem tej sytuacji? Poszly dwa maile z administracji o ciszy nocnej, byla interwencja policji, tutaj sie pisze o tym caly czas a dalej jest stado pawianow, ktorzy/ktore maja to w d*pie...integracji i piwka im sie zachcialo na dziedzincu...moze sie szanowny admin odniesie do tego? Gdzie tu szacunek tamtych osob do innych mieszkancow, o ktory to admin tak zabiega?

anikk926

Postautor: anikk926 » 1 lip 2017, o 12:05

Ci ludzie wczoraj na dziedzincu byli dosc cicho w moim odczuciu. 22:15 juz ich nie bylo. Nie byla to mega balanga i nie byli zlosliwi jak to czasem bywa. No i to co przyniesli to zabrali ze soba.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 lip 2017, o 12:27

Nie bylo, bo zostali przegonieni o 22:15

GosiaS

Postautor: GosiaS » 1 lip 2017, o 13:09

@GosiaS, czy Pani post uwzględnia moją prośbę a propos szacunku do innych Użytkowników forum? Wydaje mi się, że nie. Kolejne posty w tym temacie utrzymujące trend "mowy nienawiści" będą nagradzane ostrzeżeniami.

Pozdrawiam
To jeśli admin tak bardzo pilnuje godnego zachowania innych, to może wypowie się co picia piwa na dziedzińcu w miejscu publicznym?

Anik, nie dyskoteki sobie nie zrobili, ale nie byli cicho, jakbym chciała patrzeć na pijących piwo przy ławkach, to zamieszkałabym sobie w starych blokowiskach. Tam takich widoków nie brakuje.

Przy nowym osiedlu wymagam trochę więcej kultury. Dbajmy o to, żeby nam się przyjemnie mieszkało. Przeszkadzanie to nie tylko hałasowanie. To trochę szersze pojecie.

AgathaaKaaa

Postautor: AgathaaKaaa » 1 lip 2017, o 16:16

Witam!
Czytam Wasze posty od jakiegoś czasu i powoli naprawdę zaczyna mnie irytować sposób wypowiedzi niektórych użytkowników. Na tyle osób mieszkających w tym bloku tylko kilku z Was stało się samowolnymi strażnikami osiedla. Ok, tylko ta Wasza postawa powoli zaczyna odbiegać od pomocy innym. Zaczynacie obrażać innych nazywać ich cytuje: idiotami, amebami, dzieciaki są według Was hitlekrami, gówniakami. No kurde ludzie skąd Wy jesteście!? Jak Wy się zachowujecie!? Czy Wy macie coś w głowie prócz przysłowiowego siana!? Zaczyna się tu robić "dzień świra" Nie jesteście jednymi użytkownikami i właścicielami na tym osiedlu więc trochę wyrozumiałości dla innych. Każdy, powtarzam każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii jeżeli robi to w sposób, który nie obraża i nie rani innych, a Wy chyba myślicie, że skoro jesteście na tym forum anonimowi to więcej Wam wolno!? Otóż nie! Czasem czytając posty mam wrażenie, że ktoś celowo spamuje tutaj. Jeszcze co do korzystania z dziedzińca to także mam balkon od wewnątrz i póki co, a mieszkam tu od zimy nie zdarzyła się sytuacja, gdzie czyjeż rozmowy przeszkadzały by mi i moim domownikom. Jeżeli komuś z Was to przeszkadza to proponuje zainwestować w stopery. Wam będzie wygodniej i może oszczędzicie nam tych marnych wypocin na forum.

adiziom

Postautor: adiziom » 1 lip 2017, o 16:37

brawo !!! Nic dodać nic ujać. Przecież to jest blok z ponad 200 mieszkaniami i każdy wiedział przy zakupie na co się decyduje. Cisze i spokój to można mieć w domku pod lasem, a nie w wielkim bloku.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 lip 2017, o 17:19

Jak sie kazdy bedzie stosowal do ciszy nocnej po 22 to problem sam zniknie, czytala Pani AgathaaKaaa regulamin, ktory podpisala przy odbiorze mieszkania? Zakladam, ze kazdy czytał co podpisał.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”