Zakłócanie ciszy nocnej

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
LeszekB

Re: Zakłócanie ciszy nocnej

Post autor: LeszekB » 30 cze 2017, o 21:18

Interwencje będą ale nie TVN jeśli cisza nocna nie bedzie przestrzegana. Tyle w temacie.

GosiaS
Budynek: B

Post autor: GosiaS » 30 cze 2017, o 22:18

Nie wiem jakim idiota trzeba być, żeby zorganizować wspólne spotkanie zapoznawcze na dziedzińcu na ławce o godz 22?
Ludzie nie macie żadnego poszanowania dla innych. Zero kultury, zero rozumu, po prostu takie bezmózgie ameby. Nie jestem w stanie inaczej tego określić. Ale jak już ktoś napisał, kulturę wynosi się z domu.

Spotkanie przy ławce z piwem. Jak rasowe żule. Spotkanie na poziomie....Jest się czym pochwalić, czym szczycić...

Do osób, które tak zaciekle bronią dzieci-dzieci się wychowuje, a nie chowa. To, ze jest to dziecko to nie znaczy, ze możne sobie robić co chce (czyt. wydzierać się na dziedzicu). Ale to tez świadczy o rodzicach.

admin
Administrator

Post autor: admin » 1 lip 2017, o 09:48

@GosiaS, czy Pani post uwzględnia moją prośbę a propos szacunku do innych Użytkowników forum? Wydaje mi się, że nie. Kolejne posty w tym temacie utrzymujące trend "mowy nienawiści" będą nagradzane ostrzeżeniami.

Pozdrawiam

LeszekB

Post autor: LeszekB » 1 lip 2017, o 10:18

A czy admin byl wczoraj swiadkiem tej sytuacji? Poszly dwa maile z administracji o ciszy nocnej, byla interwencja policji, tutaj sie pisze o tym caly czas a dalej jest stado pawianow, ktorzy/ktore maja to w d*pie...integracji i piwka im sie zachcialo na dziedzincu...moze sie szanowny admin odniesie do tego? Gdzie tu szacunek tamtych osob do innych mieszkancow, o ktory to admin tak zabiega?

anikk926

Post autor: anikk926 » 1 lip 2017, o 12:05

Ci ludzie wczoraj na dziedzincu byli dosc cicho w moim odczuciu. 22:15 juz ich nie bylo. Nie byla to mega balanga i nie byli zlosliwi jak to czasem bywa. No i to co przyniesli to zabrali ze soba.

LeszekB

Post autor: LeszekB » 1 lip 2017, o 12:27

Nie bylo, bo zostali przegonieni o 22:15

GosiaS

Post autor: GosiaS » 1 lip 2017, o 13:09

admin pisze:
1 lip 2017, o 09:48
@GosiaS, czy Pani post uwzględnia moją prośbę a propos szacunku do innych Użytkowników forum? Wydaje mi się, że nie. Kolejne posty w tym temacie utrzymujące trend "mowy nienawiści" będą nagradzane ostrzeżeniami.

Pozdrawiam
To jeśli admin tak bardzo pilnuje godnego zachowania innych, to może wypowie się co picia piwa na dziedzińcu w miejscu publicznym?

Anik, nie dyskoteki sobie nie zrobili, ale nie byli cicho, jakbym chciała patrzeć na pijących piwo przy ławkach, to zamieszkałabym sobie w starych blokowiskach. Tam takich widoków nie brakuje.

Przy nowym osiedlu wymagam trochę więcej kultury. Dbajmy o to, żeby nam się przyjemnie mieszkało. Przeszkadzanie to nie tylko hałasowanie. To trochę szersze pojecie.

AgathaaKaaa

Post autor: AgathaaKaaa » 1 lip 2017, o 16:16

Witam!
Czytam Wasze posty od jakiegoś czasu i powoli naprawdę zaczyna mnie irytować sposób wypowiedzi niektórych użytkowników. Na tyle osób mieszkających w tym bloku tylko kilku z Was stało się samowolnymi strażnikami osiedla. Ok, tylko ta Wasza postawa powoli zaczyna odbiegać od pomocy innym. Zaczynacie obrażać innych nazywać ich cytuje: idiotami, amebami, dzieciaki są według Was hitlekrami, gówniakami. No kurde ludzie skąd Wy jesteście!? Jak Wy się zachowujecie!? Czy Wy macie coś w głowie prócz przysłowiowego siana!? Zaczyna się tu robić "dzień świra" Nie jesteście jednymi użytkownikami i właścicielami na tym osiedlu więc trochę wyrozumiałości dla innych. Każdy, powtarzam każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii jeżeli robi to w sposób, który nie obraża i nie rani innych, a Wy chyba myślicie, że skoro jesteście na tym forum anonimowi to więcej Wam wolno!? Otóż nie! Czasem czytając posty mam wrażenie, że ktoś celowo spamuje tutaj. Jeszcze co do korzystania z dziedzińca to także mam balkon od wewnątrz i póki co, a mieszkam tu od zimy nie zdarzyła się sytuacja, gdzie czyjeż rozmowy przeszkadzały by mi i moim domownikom. Jeżeli komuś z Was to przeszkadza to proponuje zainwestować w stopery. Wam będzie wygodniej i może oszczędzicie nam tych marnych wypocin na forum.

adiziom

Post autor: adiziom » 1 lip 2017, o 16:37

brawo !!! Nic dodać nic ujać. Przecież to jest blok z ponad 200 mieszkaniami i każdy wiedział przy zakupie na co się decyduje. Cisze i spokój to można mieć w domku pod lasem, a nie w wielkim bloku.

LeszekB

Post autor: LeszekB » 1 lip 2017, o 17:19

Jak sie kazdy bedzie stosowal do ciszy nocnej po 22 to problem sam zniknie, czytala Pani AgathaaKaaa regulamin, ktory podpisala przy odbiorze mieszkania? Zakladam, ze kazdy czytał co podpisał.

ODPOWIEDZ