Zakłócanie ciszy nocnej

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
LeszekB

Re: Zakłócanie ciszy nocnej

Postautor: LeszekB » 30 cze 2017, o 10:03

Od 6 do 22 niewiele, to fakt, jest taka jedna mamuśka co lazi za dzieckiem i non stop do niego mowi, tragedia, ale niewiele na to poradzisz, natomiast po 22 poradzić już można, a przynajmniej mozna probowac.

BTW - Nie wiecie czy mozna gdzies kupic bezbarwne kulki do paintballa? :)

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 10:12

W RZ chyba nie ma sklepów stacjonarnych, są pola komercyjne, gdzie wypożyczasz sprzęt na czas zabawy.
Wiesz, gdybym miał dzwonić po niebieskich, to pewnie by oddelegowali na 24h/7 jeden patrol wyłącznie na Siemieńskiego. Ludzie są bez ogłady i kultury bo takie wzorce wynosi się z domu, jeżeli kogoś tak wychowano to tego zmienić się już nie da.

adiziom

Postautor: adiziom » 30 cze 2017, o 10:46

Drogi sąsiedzie Hrabonszczu (bohaterze bez odwagi cywilnej) to że założyłeś konto 45 minut temu nie upoważnia Cię do obrażania i wyzywania dzieci od hitlerków. To że tak wyzywasz dzieci tutaj publicznie na forum świadczy tylko o Tobie. Dodam że to jest karalne i mogę podjąć odpowiednie kroki prawne. Nie masz odwagi przyjść i porozmawiać. W przeciwieństwie do Ciebie ja się nie ukrywam. Zapraszam...

Ps. Do administratora forum mam prośbę aby interweniował w takich przypadkach- bo forum nie służy do wyzywania i obrażania.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, o 20:56 przez adiziom, łącznie zmieniany 1 raz.

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 10:57

OMG a ty to kto?

LeszekB

Postautor: LeszekB » 30 cze 2017, o 11:06

A następne spotkanie wspólnoty Developres planuje dopiero na marzec 2018 roku...

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 11:11

No pasuje się zjawić poznać sąsiadów :)

adiziom

Postautor: adiziom » 30 cze 2017, o 11:18

w załączeniu prinnt screnn,żeby się wszystkim utrwaliło - i co poradzisz?
Załączniki
Bez tytułu.png

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 11:31

Uwaga szeryf na forum :)

Wrzuć to jeszcze na grupę osiedla na FB, bo najwyraźniej ty masz tu największy problem.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 30 cze 2017, o 11:33

@ Adiziom - screenshot nie jest zadnym dowodem, byle kto moze w 15 sekund przerobić dowolnego posta tak, zeby wyglądało na coś innego :)

vide zalacznik

Natomiast odbiegamy od sedna wątku - po 22 ma być cisza nocna, i wszelkie odstępstwa od tej reguł powinny być piętnowane przez każdego normalnego mieszkańca tego bloku.
Załączniki
Bez tytułu.png

adiziom

Postautor: adiziom » 30 cze 2017, o 11:45

Leszku, co mi da to przerabianie, po drugie pewnie to się jakoś da sprawdzić u administratora strony, tak samo jak IP komputera. ALe to jest nie ważne w tym momencie. A sedno sprawy i tak jest zupełnie inne niż print srcren. I weź pod uwagę rejestracje Hrabonszcza - przypadek? A jak chcesz znać więcej szcczegółów to zapraszam na priv lub osobiście.
PS. moje dzieci zasypiają o 20 więc wtedy jeszcze cisza nocna nie obowiązuje.

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”