Zakłócanie ciszy nocnej

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
Hrabonszcz

Re: Zakłócanie ciszy nocnej

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 11:53

Lechu, KW nie reguluje dokładnie co to jest cisza nocna ale można poczytać ciekawy artykuł z linka, dla mnie gorsze od przeszkadzania po 22 jest całodobowa anarchia.
http://supernowosci24.pl/nie-ma-%E2%80% ... aly-dzien/

Jak widać na forum, nawet nie spersonalizowane i obiektywne napisanie co mi przeszkadza bez używania inwektyw wiąże się z agresją. Ja to się teraz boje zasypiać, bo może ktoś pod drzwiami podsłuchuje. Nawet nie napisałem o kogo chodzi....

Przyszedł jakiś adiziom i będzie mi coś udowadniał i obrażał, to że pan adiziom z kimś zadarł to mało mnie obchodzi. W bloku jest kilkanaście rodzin z dziećmi. Mnie z opony powietrze zeszło, drzwi do piwnicy mam porysowane i poplamione a przed windą leżała żółta ciecz, nie biegam jednak po sąsiadach i szukam winowajcy.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, o 12:30 przez Hrabonszcz, łącznie zmieniany 1 raz.

adiziom

Postautor: adiziom » 30 cze 2017, o 11:56

tyle w temacie- NIE POZWOLE WYZYWAĆ I OBRAŻAĆ MOICH DZIECI OD HITLERKÓW!!! Drogi hrabonszczu ja w przeciwieństwie do Ciebie nie obrażam i nie wyzywam. Forum służy do wyrażania swoich poglądów, ale z poszanowaniem innych osób.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, o 12:03 przez adiziom, łącznie zmieniany 1 raz.

olla
Budynek: B

Postautor: olla » 30 cze 2017, o 12:00

Troche mnie to rozbawiło. Czego można sie spodziewać kupujac mieszkanie w bloku? Zwlaszcza na nowym osiedlu. Wiadomo że bedzie mieszkalo tu wiele rodzin z dziećmi i oczywiście studenci. O ile dorośli mogą uniknąć celowego hałasowania w godzinach ciszy nocnej np wiercenia albo wydzierania sie na balkonie to od dzieci nie mozemy wymagac nieustannej ciszy. W ciagu dnia beda hałasowac podczas zabaw a w nocy moga płakac bo to tylko dzieci. Dobra alternatywa dla nielubiacych dzieci sa stare osiedla gdzie srednia wieku mieszkancow wynosi 70 lat. Cisza, spokój, zadnego placu zabaw.

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 12:03

@adiziom

OMG co za człowiek, ja cie nawet nie znam żebym ci dzieci obrażał, czy ja w ogolę o twoich dzieciach napisałem? ty chyba nie masz co robić tylko forum szeryfować i unosić się za każdym razem gdy ktoś o dzieciach napisze. Już żałuje ze się zarejestrowałem.

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 12:12

Troche mnie to rozbawiło. Czego można sie spodziewać kupujac mieszkanie w bloku? Zwlaszcza na nowym osiedlu. Wiadomo że bedzie mieszkalo tu wiele rodzin z dziećmi i oczywiście studenci. O ile dorośli mogą uniknąć celowego hałasowania w godzinach ciszy nocnej np wiercenia albo wydzierania sie na balkonie to od dzieci nie mozemy wymagac nieustannej ciszy. W ciagu dnia beda hałasowac podczas zabaw a w nocy moga płakac bo to tylko dzieci. Dobra alternatywa dla nielubiacych dzieci sa stare osiedla gdzie srednia wieku mieszkancow wynosi 70 lat. Cisza, spokój, zadnego placu zabaw.
No nie, jeszcze chwila i zaczniemy dorabiać ideologie :) Ja dzieci ogólnie lubię, a tamto miało zabrzmieć żartobliwie bo co innego miałbym mieć na myśli ? , jeśli poproszę admina forum, żeby wpisał w regulamin zakaz używania słowa "dzieci" to wszystkim ulży ? :D

olla

Postautor: olla » 30 cze 2017, o 12:31

Lubie, nie lubie co za różnica skoro ci przeszkadzają. Mi tez czasem przeszkadzaja krzyki dzieci kiedy potrzebuje ciszy ale to moj problem. Wybralam mieszkanie w bloku i zdawałam sobie sprawe z tego jak to wygląda. Nie moge jednak znieść dorosłych, ktorzy celowo urzadzaja sobie remonty po 22 mając w dupie innych.

Hrabonszcz

Postautor: Hrabonszcz » 30 cze 2017, o 12:38

No widzisz każdy ma inna wrażliwość, też kiedyś wierciłem późno ale nie po 22, co zrobić jeśli szef nie da wolnego. To są jednak jednorazowe incydenty i można to zrozumieć.

matti89

Postautor: matti89 » 30 cze 2017, o 16:16

I znowu jakaś tępa dzida darła mordę o północy...
Powiem szczerze że nic nie słyszałem. A jeszcze wtedy nie spałem.
Może trzeba troche przestać o tym myśleć?:)
Proponuje zacząć słuchać relaksującej muzyki, tej wojny i tak nie wygrasz.

admin
Administrator

Postautor: admin » 30 cze 2017, o 17:57

Oho, widzę, że dyskusja po całości. Ja tylko przypomnę, że wszyscy jesteśmy dorośli i chyba stać nas na kulturalną rozmowę. Proszę o utrzymanie porządku. W końcu wszyscy tu tworzymy jakąś Wspólnotę i zależny nam (mam nadzieję) aby się w niej dobrze czuć. Szanujmy się.

Pozdrawiam

gragar

Postautor: gragar » 30 cze 2017, o 19:35

Kochani forumowicze ,,,trochę luzu ,życie jest za krótkie by skakać do siebie z wyrywnymi hasłami.Lepiej się polubić i polubić swoje wady. Jest fajne forum które może pomóc Wam w integracji .Inaczej czytając kolejne Wasze posty ,będę myślała ,że czytam scenariusz będący kontynuacją serialu Alternatywy 4 .No tylko ciecia brakuje )))),ale do mordobicia i interwencji TVN,,,,,,niedaleko......... Pozdrawiam

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”