Reklamy na klatkach

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
PRS

Reklamy na klatkach

Postautor: PRS » 2 sty 2013, o 10:47

Zarząd Wspólnoty powinien zająć się uporządkowaniem reklam na klatkach schodowych, ponieważ u mnie w klatce nawet na piętrach znajdują się reklamy głównie internetu, ponaklejane taśmami na szyby. Zastanawiam się czy regulamin pozwala na wywieszanie reklam bezpośrednio na szybach bez zgody wspólnoty, a tym bardziej byle gdzie, jeśli nie pozwala może trzeba powiadomić przedstawicieli firm internetowych. Za parę miesięcy szyby będą tak poklejone, że nie będzie to wyglądać estetycznie, więc jeśli przeczyta do ktoś z Zarządu lub od Dewelopera, proszę o umieszczenie na każdej klatce tablic ogłoszeniowych, gdzie będzie można umieszczać reklamy i ogłoszenia wspólnoty. Koszt tablicy jest minimalny, a wrażenia estetyczne pozostałe po kleju na szybach są niezbyt ciekawe.

P.S. Sama wspólnota też umieszcza ogłoszenia bezpośrednio na szybie, co również nie jest estetyczne. Ciekawe, kto potem zapłaci za czyszczenie szyb specjalnym środkiem ... pewnie mieszkańcy...

Qwerty

Re: Reklamy na klatkach

Postautor: Qwerty » 2 sty 2013, o 14:39

faktycznie wygląda to kiepsko. Jestem za talbicami ogłoszeń! i za zakazem roznoszenia ulotek. Nie lubię kiedy pisze do mnie tele pizza.... nie wiem na jaki adres odpisać...

admin
Administrator

Postautor: admin » 6 sty 2013, o 11:03

za zakazem roznoszenia ulotek.
Tylko kto taki zakaz będzie respektował ? Zresztą taki zakaz chyba istnieje domyślnie, o ile sam deweloper nie wyrazi na to zgody.
Mnie także to irytuje, ale raczej z roznosicielami nie da się walczyć. Jedynie zrywać regularnie reklamy i wyrzucać ulotki - ale w ich miejsce i tak pojawią się nowe. Ponownie "wzywam" do nie otwierania drzwi obcym - jeśli każdy tak będzie robił - nasze klatki schodowe będą czystsze.

Podobnie jak Wy uważam, że tablice ogłoszeń są potrzebne. Wg mnie przydałoby się po dwie na klatkę. Jedna w okolicach windy w garażu podziemnym (poziom -1), druga na poziomie 0. Jest na to miejsce, teraz jeszcze aby pojawiła się chęć właściwych osób.

A z firmami nachalnie wyklejającymi nasz blok, być może powinien się skontaktować deweloper ? W końcu ona ma prawo do tego typu działań.

Qwerty

Postautor: Qwerty » 15 sty 2013, o 08:19

No i pojawiły się tablice na klatkach, a przynajmniej w pierwszej:)

admin
Administrator

Postautor: admin » 17 sty 2013, o 22:26

No i prawidłowo. Koszy tablic niewielki, a walory estetyczne klatek nie naruszone ;)

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”