Korytarz- droga ewakuacyjna czy rupieciarnia?

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
Daniel1989
Budynek: B

Korytarz- droga ewakuacyjna czy rupieciarnia?

Post autor: Daniel1989 » 19 maja 2019, o 16:00

Czołem sąsiedzi :)

jako mieszkaniec klatki 3 spotykam się ostatnio z częstą sytuacją gdzie ciąg komunikacyjny jakim jest korytarz ( zaznaczam że to część wspólna) jest regularnie traktowany jako rupieciarnia na której można wszystko postawić. Stoją regularnie buty, śmiecie, pudełka, wózki etc. Wszystko rozumiem, ale pomijając względy kulturalne i sam regulamin który tego zabrania - to po prostu śmierdzi. I chyba najważniejszy aspekt - korytarz to nic innego jak droga ewakuacyjna!!!! Nie daj Boże trzeba będzie uciekać to potknę się o worek ze śmieciami... albo wyobraźmy sobie sytuację gdzie ratownik medyczny musi zwolnić żeby usunąć, wózki, rowery aby dostać się na miejsce.

Ciekaw jestem Waszej opinii w temacie ;)

Daniel

Re: Korytarz- droga ewakuacyjna czy rupieciarnia?

Post autor: Daniel » 20 maja 2019, o 20:38

Myślę że warto zwrócić uwagę osobom zastawiającym korytarz. U nas w budynku A trochę inaczej to wygląda akurat, ale zostawianie śmierdzących butów czy jeszcze gorzej - worków że śmieciami, to przesada. Tym bardziej jeśli inni mieszkańcy muszą je mijać.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

PRS

Re: Korytarz- droga ewakuacyjna czy rupieciarnia?

Post autor: PRS » 13 sie 2019, o 11:21

Witam,

Również przyłączam się do apelu, aby nie zostawiać jakichkolwiek rzeczy na klatkach schodowych. W budynku A (gdzie między klatką schodową a windą i mieszkaniem znajdują się dodatkowe drzwi), "złe powietrze" nie ma gdzie uciekać, ponieważ nie ma tam okien. Ludzie trzymają swoje buty, "luzem", mopy i wiadra, zabawki. Ogólnie wygląda to źle.

ODPOWIEDZ