Zakłócanie ciszy nocnej

Masz jakieś krytyczne uwagi? Chcesz się pożalić? To miejsce jest właśnie po to.
adiziom

Re: Zakłócanie ciszy nocnej

Postautor: adiziom » 1 lip 2017, o 17:29

Ja już zaczynam wymiękać i żałować decyzji o kupnie mieszkania w tym bloku - bo jak się okazuje - teraz nikt nie będzie mógł zaprosić znajomych do mieszkania i porozmawiać po 22 czy nawet raz na jakiś czas poimprezować bo będzie miał policje w domu. Po prostu jakaś paranoja.

AgathaaKaaa
Budynek: B

Postautor: AgathaaKaaa » 1 lip 2017, o 17:32

Leszku B, tak czytałam regulamin i w mojej opinii ludzie mieszkający w tym bloku nie naruszają go w sposób który wymusza wzywanie policji lub obrażanie ich na forum.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 lip 2017, o 17:39

I kazdy ma prawo do swojej opinii, @Adiziom, po pierwsze - a zapraszaj sobie ile chcesz byle nie zaklocalo to ciszy nocnej, zapewniam Cie, ze jesli bedziesz z nimi w domu przy zamknietych oknach i drzwiach to na pewno was nie uslysze, ale jesli zaczynaja sie harce na balkonach/tarasach to co innego. BTW - z checia Ci sprzedam swoje mieszkanie, zainteresowany?

AgathaaKaaa

Postautor: AgathaaKaaa » 1 lip 2017, o 17:46

Owszem każdy, ale pod warunkami o których pisałam wcześniej. Leszku spokojnie bez pochopnych decyzji musimy sie po prostu wszyscy dotrzeć i może to zając trochę czasu. Chociaż Tobie chyba naprawdę pasowałby domek pod miastem, tylko pamiętaj, że wokół domu są ogródki :)

matti89

Postautor: matti89 » 1 lip 2017, o 19:59

A w kolo domku pod lasem sa tez ptaki, świerszcze i mnóstwo innej zwierzyny, na co nawet policja nie zaradzi:)

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”