[Budynek A] Złodzieje obuwia i odzieży sportowej

Sprawy dotyczące bezpieczeństwa oraz monitoringu na osiedlu. Czegoś się obawiasz lub chcesz kogoś przestrzec? Napisz posta.
Daniel

Złodzieje obuwia i odzieży sportowej

Post autor: Daniel » 4 lis 2014, o 20:45

Szlag mnie dziś trafił. Wychodzę rano do pracy, szukam butów na klatce przed drzwiami i nic... wyparowały. A jeszcze wczoraj wieczorem były.
Stare Reeboki, przetarte, warto może 20 zł ;) a i tak jakiś parszywy złodziejaszek połakomił się na nie.
Obok stały kozaki żony i buty dziecka - te zostały na miejscu.

To nie wszystko - żona szuka swoich butów sportowych - NIE MA, dopiero dziś zauważyła, że ich nie ma od tygodnia. No niech kogoś piorun jasny trafi! Jak można ludziom buty sprzed samych drzwi kraść.
Później sobie przypomniałem, że sąsiedzi z 4 i 3 klatki mieli podobne przygody - i to także ze sportowym obuwiem (oni akurat chyba mieli nowe buty). Było to kilka miesięcy temu. Proceder ten jest więc długotrwały.

Jednak nadal to nie wszystko. Sąsiadce z 5 klatki i drugiej - z klatki 3, zginęły dresy z suszarek, które wystawione miały za drzwi z powodu kiepskiej pogody na balkonie.

To już jakiś seryjny złodziej.
Koszt butów niewielki więc na Policję nie pójdę, ale strzeżcie się sąsiedzi przed złodziejami. Buty i odzież trzymać w domach.

Trudno sobie wyobrazić, że "poważny" złodziej kradnie stare buty - więc albo to jakieś dzieciaki, albo przygłupy. Tak czy inaczej - jeśli zauważycie nieproszonych gości w swojej klatce lub na piętrach - przeganiać kijem ;)

Jakobbi

Re: Złodzieje obuwia i odzieży sportowej

Post autor: Jakobbi » 28 sie 2018, o 15:57

O jezu, u nas takie rzeczy :o
Modelowanie sylwetki? https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ ... -iii-hifu/ Proszę bardzo.

Awatar użytkownika
mrogozinska

Post autor: mrogozinska » 6 wrz 2018, o 11:49

Mi sie jeszcze nie zdarzylo stracic, ale az strach sluchac. Ludzie, mamy XXI wiek!
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, o 12:46 przez mrogozinska, łącznie zmieniany 1 raz.
Poznaj zdanie zadowolonych: https://vialise.pl/opinie/

Awatar użytkownika
Mikii

Post autor: Mikii » 13 wrz 2018, o 14:44

Dlatego nigdy nie zostawiam butów przed drzwiami, bo są ludzie, którzy nawet dla głupiej zabawy mogą wyrzucić
Obym trafiła do nieba godzinę przed tym, gdy diabeł się zorientuje, że umarłam

Awatar użytkownika
sersu
Budynek: B

Post autor: sersu » wczoraj, o 16:41

Mam nadzieję, że w B nic takiego się nie zdarzy, bo to rzeczywiście jest nie do pomyślenia, żeby kradziono rzeczy tak podstawowe jak buty czy ubranie sportowe.
"Jeśli w życiu brakuje miejsca na odwagę, to inne cnoty są bez znaczenia." Winston Churchill

ODPOWIEDZ