[Budynek B] Stojaki na rowery

Sprawy osiedlowe, czyli wszystko co dotyczy naszego osiedla
adiziom

Stojaki na rowery

Postautor: adiziom » 26 kwie 2017, o 10:27

Kosze juz sa. A co myslicie o stojakach na rowery?bo zauwazylem ze sa fani przyczepiania ich do latarnii co wyglada smiesznie.

LeszekB

Re: Kosze na śmieci

Postautor: LeszekB » 26 kwie 2017, o 12:27

Tylko gdzie taki jeden duzy stojak postawic? A moze przed kazda klatka ze 3 miejsca na rower? Ja swoj i tak trzymam na balkonie :)

dStan
Budynek: B

Postautor: dStan » 26 kwie 2017, o 12:46

Przed klatką to nie jest zły pomysł. Przed klatką V (nie przyglądałem się innym) drzwi są po prawej stronie a po lewej jest szeroki chodnik, który spokojnie można by zagospodarować w taki sposób. Ja na razie roweru u siebie jeszcze nie mam (pewnie też będę go trzymać na balkonie) ale sąsiad czasem zostawia na klatce. Na razie jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, ale nie ukrywam, że jakby była możliwość przypięcia go gdzie indziej, to byłoby fajnie :)

jarek88

Postautor: jarek88 » 27 kwie 2017, o 10:39

Na pewno stojaki na rowery to będzie lepszy pomysł niż przypinanie ich zapięciem do barierek na klatkach schodowych na przeciw windy jak niektórzy to robią. Może to nie przeszkadza w chodzeniu po klatce ale jak wszyscy zaczną tak robić to te barierki zostaną szybko zniszczone i poobijane przez rowery a chyba nie o to chodzi ???

Daniel

Postautor: Daniel » 27 kwie 2017, o 14:03

Witam;

Nikt kto ma nieco lepszy rower nie zostawi go przed blokiem. To aż się prosi o stratę.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

dStan

Postautor: dStan » 27 kwie 2017, o 15:38

Myślę, że tych nieco lepszych nikt nie zostawia również na klatce, na którą wejść łatwo, czego skutkiem jest np. temat o bezdomnych w bloku.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 27 kwie 2017, o 15:50

Niestety, zyjemy w spoleczenstwie, gdzie byle luj tylko sie rozglada jakby tu cos od uczciwie pracujacych ludzi za darmo przytulic. Takie stojaki na rower to dobry pomysl i niedobry, musialyby byc dodatkowo postawione pod jakas zamykana na klucz wiata o mocnej konstrukcji. Ja w kazdym razie swojego tak nie zostawie :)

olla

Re: Stojaki na rowery

Postautor: olla » 28 kwie 2017, o 15:25

Mi by nie przeszkadzało jakby jakas barierka byla na klatce obok mieszkań. Na moim pietrze jest duzo miejsca i spora wnęka, ale ukrasc nawet przypiety rower na monitorowanym osiedlu to żaden problem. Na architektow byly takie sytuacje

Wróć do „Osiedlowe”