negocjowanie ceny

Sprawy osiedlowe, czyli wszystko co dotyczy naszego osiedla
Zygmunt
Budynek: B

negocjowanie ceny

Postautor: Zygmunt » 1 wrz 2016, o 10:29

czy ktos zamierza negocjowac cene z developerem bo przegladam od dluzszego czasu strone developera i przez ostatnich kilka tygodni bardzo malo mieszkan sprzedali. zapewne potecjalnych klientow odstrasza tymczasowy status gruntow.

maxi

Re: negocjowanie ceny

Postautor: maxi » 1 wrz 2016, o 11:01

Po pierwsze sprawę gruntów zaczęli już regulować bo dostali zgodę od Wojewody na wykup więc kwestia czasu. Po drugie ceny na tym osiedlu są sztywne z tego co wiem bo znajomy chciał negocjować ale nie dało rady. Na Zawiszy podobno już się da coś uszczknąć. Zresztą cena i tak jest całkiem atrakcyjna w porównaniu z resztą rynku nieruchomości.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 wrz 2016, o 11:03

Zgadzam się z przedmówcą :) Jesli wezmiesz pod uwagę, ze dodają miejsce parkingowe w cenie mieszkania i komorke lokatorska i wszystkie inne czynniki to cena jest bardzo przystepna (jak na i tak zawyzone ceny na rynku nieruchomosci).

TFX

Postautor: TFX » 1 wrz 2016, o 11:17

Sprzedaż faktycznie całkowicie stanęła. Jeśli dobrze kojarzę od ponad miesiąca żadnej rezerwacji, a budynek na wylocie. Budowa budynku C też miała wystartować po sprzedaży 60 % w budynku B, a narazie niewidac żeby C startowało. Podejście dewelopera do inwestycji i przyszłych mieszkańców też już nie takie jak na początku. Mam delikatnie złe przeczucia, ale mam nadzieję że wszystko będzie zgodnie zplanem.

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

Zygmunt

Postautor: Zygmunt » 1 wrz 2016, o 12:53

miejsce, cena, wygląd bloku, perspektywy rozbudowy bardzo fajne a pomimo to sprzedaż staneła w miejscu. Oczywiscie kewstia gruntów ma być załatwiona do czerwca 2017, natomiast sam fakt troche spędza sen z powiek.

adiziom

Postautor: adiziom » 1 wrz 2016, o 13:03

Sprzedaż faktycznie całkowicie stanęła. Jeśli dobrze kojarzę od ponad miesiąca żadnej rezerwacji, a budynek na wylocie. Budowa budynku C też miała wystartować po sprzedaży 60 % w budynku B, a narazie niewidac żeby C startowało. Podejście dewelopera do inwestycji i przyszłych mieszkańców też już nie takie jak na początku. Mam delikatnie złe przeczucia, ale mam nadzieję że wszystko będzie zgodnie zplanem.

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka
Jak mieszkania będą już nasze i będą problemy to trzeba będzie zawiązać wspólnotę i poszukać tańszego zarządcy. A co do negocjacji cen to raczej się nie uda. Ale próbować możesz ;)

Wróć do „Osiedlowe”