Problemy z budynkiem B

Sprawy osiedlowe, czyli wszystko co dotyczy naszego osiedla
kwaczor
Budynek: B

Re: Problemy z budynkiem B

Postautor: kwaczor » 18 lip 2013, o 20:09

Ja mam developerską i nie wynika z niej na tę chwilę, żeby terminy nie były dotrzymane więc poczekam. Wypowiedzenie byłoby dla mnie nieopłacalne. Pozdrawiam. P.S. czytajcie dokładnie umowy !

pago57

Postautor: pago57 » 19 lip 2013, o 10:17

Prosze o nowe wiadomosci dot.wznowienia budowy budynku B w czerwcu miala byc informacja w tym temacie a tu ani widu ani slychu.Dwa dni temu miala byc rozmowa z Baudziedzicem ...zapadly jakies ustalenia? Pewnie nie tylko ja czekam na konkrety ale jeszcze trwam przy postanowieniu ze chce tam mieszkac pozdrawiam

MagdaK

Postautor: MagdaK » 19 lip 2013, o 12:35

Dla wszystkich zainteresowanych.... :D Dostałam zwrot pieniędzy <jupi> . Byłam dziś rano zanieść wezwanie do zapłaty i bezpośrednio stamtąd poszłam na konopnicka do Prezesa. Nie powiem, rozmowa była ok. A jakąś godzinę po rozmowie miałam kasę na koncie. Ale wiem że Prezes poszedł do banku i pewnie tam cos podziałał. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kamień z serca ze sprawa Wisłoka już poza mną a od sierpnia idę mieszkać do mojego nowego mieszkanka :) Wam też życzę powodzenia i mam nadzieje ze i wam pomyślnie się wszystko zakończy.

Ruda

Postautor: Ruda » 19 lip 2013, o 17:28

Witam !
Ja również dostałam kasę dzisiaj , super że ten etap mam już za sobą :) Życzę Wam wszystkim Powodzenia .

who knows

Postautor: who knows » 19 lip 2013, o 23:55

Witam, ja rowniez dzisiaj dostalem zwrot pieniedzy. Mialem developerska umowe. Pozdrawiam wszystkich.

kwaczor

Postautor: kwaczor » 27 lip 2013, o 23:20

No i cisza martwa zapadła :( Wszyscy czekamy na jakieś wieści, a tych ciągle brak. Ale w sezonie urlopowym trudno spodziewać się jakichkolwiek wieści bo większość osób decyzyjnych jest na wypoczynku. Ja czekam, bo noża na gardle jeszcze nie mam. Kto jeszcze czeka niech się zgłosi??? Pozdrawiam.
PS. Odwiedzających forum jest sporo, ale jakoś nikt nie chce podzielić się swoimi odczuciami. Odwagi !

Hiszpan

Postautor: Hiszpan » 29 lip 2013, o 15:55

Z informacji uzyskanych z Wisłoka wynika,iż trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Słyszałem również, że budowa ma ruszyć we wrześniu jednak to nie jest potwierdzone. Ja póki co nie mam zamiaru rezygnować. Bądźmy dobrej myśli, bo jak budowa będzie kontynuowana od września to jest szansa na to, że zdążą w terminie oddać nasze mieszkania.

Alicja

Postautor: Alicja » 30 lip 2013, o 19:24

Ja też jeszcze nie rezygnuję z Wisłoka... Jeszcze mam nadzieję na mieszkanie tam, więc czekam.... Oby nie za długo ;)

pago57

Postautor: pago57 » 30 lip 2013, o 21:47

Czekam i nie rezygnuję ciągle patrzę z nadzieją że żurawie zaczynają pracę:)
Czekam do września potem chyba nie będę mieć cierpliwości jeśli Wisłok będzie dalej milczał.
Wiem że dziś są trudne czasy w budownictwie ale chciałabym wierzyć że trafiliśmy na uczciwego dewelopera i wrzesień t o jest ostateczny termin wznowienia budowy.
Stanęliśmy w martwym punkcie zero dalszych planów z zakupem materiałów chociaż to ostatni rok odliczania Vat zero szukania ekipy do wykończenia mieszkania .
Pozdrawiam czekających i chętnych do zamieszkania w budynku B

kwaczor

Postautor: kwaczor » 4 sie 2013, o 11:45

Prezes jest na urlopie wypoczynkowym , a po powrocie najprawdopodobniej odbędzie się spotkanie z przyszłymi mieszkańcami bloku B. Informacja o spotkaniu ukaże się na stronie Wisłoka więc jeśli ktoś zauważy to proszę poinformować o terminie na forum bo częściej tutaj chyba zaglądamy niż na stronę oficjalną. W biurze nie mają dostępu do tej strony, przynajmniej te osoby które coś mogą i chcą (nie myślę tu wcale o prezesie !!!) Pozdrawiam.

Wróć do „Osiedlowe”