Problemy z budynkiem B

Sprawy osiedlowe, czyli wszystko co dotyczy naszego osiedla
Daniel

Re: Problemy z budynkiem B

Postautor: Daniel » 4 sie 2013, o 15:21

W biurze nie mają dostępu do tej strony, przynajmniej te osoby które coś mogą i chcą
Nie mają dostępu do forum ?

kwaczor
Budynek: B

Postautor: kwaczor » 4 sie 2013, o 23:00

prywatnie może i tak, ale oficjalnie żadnych informacji nie podadzą na forum tylko na stronie Wisłoka

patrycja

Postautor: patrycja » 6 sie 2013, o 11:55

Witam, my także otrzymaliśmy zwrot pieniążków, jednak w dwóch ratach, druga rata prawie 3 tygodnie po terminie - w piatek. Zycze wszystkim powodzenia, skoro ma budowa ruszyc we wrzesniu, oby wszyscy ktorzy zdecydowali sie pozostac mogli sie wprowadzic niebawem:)
Rozpoznajcie temat z wnioskiem o ogloszenie upadlosci zlozonym przez firme baudziecic, termin rozpoznania tego wniosku przez sad mija w tym tygodniu ( 2 miesiace od zlozenia) - POWODZENIA, pozdrawiam.

pago57

Postautor: pago57 » 8 sie 2013, o 20:47

Witam
Coś podobno się rusza przy budowie... porządkowanie terenu przy budynku B dobry to znak czy zły?
Czy ktoś wie coś bliżej? Do kiedy Prezes jest na urlopie i kiedy ewentualne spotkanie?
Pozdrawiam

WielkaŁapa

Postautor: WielkaŁapa » 14 sie 2013, o 21:26

Od prawie dwóch tygodni próbowałam się dodzwonić do biura. Bez rezultatu – nikt nie odbierał. Dzisiaj tam pojechałam. Weszłam z telefonem w ręku, z wybranym numerem biura i przywołaniem. Usłyszałam dzwoniący telefon i tyle. Poszłam w głąb biura, a tam szanowna Pani księgowa. Na moje wymowne „dzień dobry, chyba telefon Pani dzwoni”, szanowna wyżej wspomniana stwierdziła, że to nie jej telefon – pokazała mi tel. komórkowy i zakomunikowała, że ten jest jej i ten odbiera. Niesmak. Nadszedł szanowny Pan zarządca budynku A. Wspomniał jak wyżej, dodając co następuje:
- wszyscy, którzy zajmowali się budynkiem B są zwolnieni;
- ci co pozostali czytaj: „Pan szanowny i Pani szanowna”, mają ZAKAZ (od Prezesa, jakby się ktoś nie domyślił) odbierania telefonu w biurze!?
- nie ma być żadnego spotkania (hmmm skąd takie wiadomości skoro zajmują się „wyłącznie budynkiem A ….)
Na koniec standardowe stwierdzenie szanownego Pana: „Tak po ludzku Pani powiem, że najlepiej dzwonić do Prezesa”.

Tak po ludzku to trzasnęłam drzwiami i wyszłam. Tak po ludzku, to cała wizyta dała mi wiele do myślenia. Sprawa budowy, sprawą budowy, ale jak my będziemy tam egzystować skoro to wszystko tak tam działa? Nie wyobrażam sobie np. odbioru lokalu przy takim traktowaniu ludzi. Jak dla mnie dzisiejsza wizyta przechyliła szalę …

PS. Przed biurem brokera na ul. Targowej stoi piękny, kolorowy roll-up Wisłoka. Czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś mnie robi w ci…?

kwaczor

Postautor: kwaczor » 15 sie 2013, o 19:39

Ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić? Jak spowodować żeby szanowne persony zaczęły z nami rozmawiać? Może pomoc prawna przydałaby się nam? Jakieś pismo które podpiszemy zbiorowo? W pojedynkę nic nie zdziałamy jedynie większą grupą. Albo czekamy !
Pozdrawiam

baggio777

Postautor: baggio777 » 15 sie 2013, o 23:35

Jeśli będziecie myśleć nad działaniami grupowymi to dajcie znać.
Ja rozważam wypowiedzenie umowy jeśli szybko cos sie nie zmieni lub jesli nie przedstawia konkretnego planu

pago57

Postautor: pago57 » 16 sie 2013, o 09:29

Witam wszystkich najnowsze wieści chyba nie dobre na budowie budynku B ściągają żurawie . Firma Baudziedzica chyba schodzi z budowy teraz pytanie czy jest nowy wykonawca i budowa ruszy czy koniec naszych marzeń???
Jeśli trzeba będzie działać grupowo jestem za....Czy ktoś wie czy Prezes jest jeszcze na urlopie??
Pozdrawiam wszystkich czekających i tych którym kończy się cierpliwość przyznam się że ja powoli przestaję wierzyć że coś ruszy do przodu chociaż chciała bym wierzyć że będzie inaczej.

WielkaŁapa

Postautor: WielkaŁapa » 16 sie 2013, o 13:04

Prezes nie jest już na urlopie, podobno wyszedł z biura tuż przed tym, jak ja tam weszłam.

Jeżeli chodzi o działania to tylko razem – w pojedynkę nikt nic nie zdziała. Nie chcę pisać na forum, proponuję spotkać się w tej sprawie w przyszłym tygodniu w sobotę wieczorem tj. 24.08.2013 r. – myślę, że w weekend większość z nas znajdzie chwilę.
Dobrze by było, aby mimo wszystko większość z zainteresowanych się stawiła – już czas na działania, a nie na ciągłe tłumaczenie samym sobie, że jest szansa. Jest coraz gorzej.
Podaję niżej e-maila. Proszę, żeby każdy zainteresowany skontaktował się ze mną. Podam dokładną godzinę i miejsce spotkania. Jeśli ktoś nie może przyjść, również proszę o kontakt. Na otrzymane adresy prześlę informację po spotkaniu z planem działania.

E-mail: WielkaLapa2013@interia.pl

Hiszpan

Postautor: Hiszpan » 17 sie 2013, o 16:22

Myślę, że w zaistniałej sytuacji proponowane spotkanie zainteresowanych budynkiem B to jedyne sensowne rozwiązanie. Każdy będzie mógł zweryfikować wiedzę jaka posiada na temat inwestycji ( bo nawet co do spotkania z prezesem panują różne opinie wg moich informacji takie spotkanie ma się jednak odbyć, choć na te chwile szczegółów brak...). To również okazja do podjęcia decyzji co dalej ...

Wróć do „Osiedlowe”