Zawiadomienie o zebraniu wspólnoty mieszkaniowej

Ogłoszenia i informacje prosto od zarządcy.
admin
Administrator

Zawiadomienie o zebraniu wspólnoty mieszkaniowej

Postautor: admin » 14 lip 2012, o 08:51

Witam;

Już pewnie większość z Was otrzymała zawiadomienie pocztą, gdyż deweloper jest rozsyłał. Postaram się załatwić zarówno zawiadomienie jak i projekty uchwał, które mają być omawianie w formie elektronicznej (już wysłałem prośbę do dewelopera), ale póki ich nie mam - przybliżę przynajmniej po krótce o czym będą rozmowy.
Na podstawie art. 32 ustawy o własności lokali z 24 czerwca 1994r., Zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej "Siemieńskiego 20" przy ul. Lucjana Siemieńskiego 20 zaprasza, na zebranie Właścicieli lokali.

Zebranie odbędzie się w dniu 27.07.2012 roku (piątek) o godzinie 17.00 w siedzibie "WISŁOK Inwestycje" Sp. z o.o. przy ulicy Lucjana Siemieńskiego 20 (wejście od storny ulicy Siemieńskiego).

Proponowany porządek zebrania:

Sprawy organizacyjne:
  • Otwarcie zebrania
  • Wybór przewodniczącego zebrania
  • Wybór protokolanta
  • Wybór komisji skrutacyjnej
  • Odczytanie porządku zebrania
  • Przyjęcie porządku zebrania
Zamierzenia na 2012 rok:
  • Sprawa rozliczenie dotychczasowej dostawy mediów do lokali
  • Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenie zgody na dokonanie przez Zarządcę czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu oraz udzielającej Zarządcy pełnomocnictwa do zawierania umów stanowiących czynności przekraczające zakres zwykłego zarządu
  • Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu Wspólnoty Mieszkaniowej
  • Podjęcie uchwały w sprawie regulaminu porządku domowego
  • Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia regulaminu rozliczania kosztów i ustalania opłat za używanie lokali
Wnioski wolne

Zamknięcie zebrania

Z uwagi na ważność podejmowanych uchwał prosimy i przybycie na zebranie.

Załączniki:
  1. Uchwała nr 1/2012 z dnia ... w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie przez Zarządcę czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu oraz udzielającej Zarządcy pełnomocnictwa do zawierania umów stanowiących czynności przekraczające zakres zwykłego zarządu
  2. Uchwała nr 2/2012 z dnia ... w sprawie regulaminu Wspólnoty Mieszkaniowej
  3. Uchwała nr 3/2012 z dnia ... w sprawie regulaminu porządku domowego
  4. Uchwała nr 4/2012 z dnia ... w sprawie ustanowienia regulaminu rozliczania kosztów i ustalania opłat za używanie lokali
Fajnie by było rozpocząć dyskusję na temat tych uchwał - powiem szczerze, że do pewnych podpunktów miałbym pytania.

Czy uważacie, że uchwalania uchwał dotyczących wszystkich mieszkańców powinno odbywać się teraz ? Nasza mała grupka dotychczasowych mieszkańców jest nieco mało reprezentatywna... co Wy na to ?

admin
Administrator

Re: Zawiadomienie o zebraniu wspólnoty mieszkaniowej

Postautor: admin » 4 sie 2012, o 10:52

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi spotkania ? Ja tak się złożyło, że nie mogłem być - weslicho w rodzinie.
Dużo było mieszkańców ? Jakie tematy były poruszane ?

Fajnie by było aby ktoś napisał coś na ten temat.

ania82

Re: Zawiadomienie o zebraniu wspólnoty mieszkaniowej

Postautor: ania82 » 12 sie 2012, o 21:17

Coś cisza... mi szczególnie zależy na sprawach finansowych, które były omawiane oraz czy była mowa coś o miejscach parkingowych dla gości mieszkańców.

Wróć do „Od Zarządcy”