Uciążliwi sąsiedzi

O wszystkim i o niczym - pisz co Ci ślina na język przyniesie.
olcia12

Uciążliwi sąsiedzi

Postautor: olcia12 » 27 maja 2016, o 09:30

Co zrobić z hałaśliwymi sąsiadami do których nic nie przemawia balują do rana i drą się niczym przez megafon

Daniel

Re: uciążliwi sąsiedzi

Postautor: Daniel » 27 maja 2016, o 13:31

Najlepiej pogadać konkretnie, a jak nie pomaga to zawsze można wezwać SM. Oni mają lepsze argumenty zazwyczaj? A w której klatce takie hałasy?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

TFX
Budynek: B

Postautor: TFX » 27 maja 2016, o 16:17

Proponowałbym w kolejności jeśli by nie pomagało:
1. Wskazać sąsiadowi, że takie zachowania nie są przez Ciebie akceptowane i chcesz ich zaprzestania. Poinformować, że jeśli to się nie zmieni to zgłosisz to odpowiednim służbom.
2. W czasie takiej imprezy zadzwonić na policję z prośbą o interwencję polegajaca na zwróceniu uwagi i pouczeniu.
3a. Jeśli taka interwencja nie pomogła i impreza dalej trwa lub sytuacja się powtarza to zadzwonić jeszcze raz z informacją, że interwencja nie pomogła i chcemy kolejnej i w razie konieczności złożymy zawiadomienie i wystąpimy w charakterze świadka w przypadku gdy policjanci nie zakończą tego mandatowo.
3b. Bez ponownego wzywania policji idziemy złożyć zawiadomienie. Lepiej mieć wtedy świadków więc warto może być porozmawiać z innymi sąsiadami.

Każda taka impreza może kończyć się mandatowo lub postępowaniem w sprawie i wykroczenie.

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

katiushawoj
Kontaktowanie:

Postautor: katiushawoj » 30 cze 2016, o 09:30

Warto wiedzieć czy sąsiedzi wynajmują czy nie. Jak wynajmują to skontaktuj się z właścicielem mieszkania a jak jest ich to najlepiej zorganizować spotkanie w którym mogą się znalezc dodatkowe osoby co im ten hałas przeszkadza.

LeszekB

Postautor: LeszekB » 30 cze 2016, o 11:17

Dokladnie, wlasciciel szybko ich usadzi jesli wynajmuje i na przyklad nie odprowadza od tego podatkow :)

jagodablaszczyk
Budynek: B

Postautor: jagodablaszczyk » 20 cze 2017, o 14:23

Wątek na forum umarł, nie wiem jak dla Was, ale dla mnie wciąż aktualny, bo i temat też taki -teraz mi się trafiła para imprezowiczów, eh :/

LeszekB

Postautor: LeszekB » 20 cze 2017, o 15:31

Wątek niestety nie umarł, sprawdz tutaj: viewtopic.php?f=38&p=2460&sid=46e4a8737 ... 9fd3#p2460

Developres wysłał wczoraj maila informującego o związku przyczynowo skutkowym dla uciążliwych sąsiadów, jak najbardziej się tego trzymaj i informuj administrację o wybrykach, możesz dołączyć nr mieszkania :)

gragar

Postautor: gragar » 20 cze 2017, o 16:50

Wejdźcie sobie na stronę spółdzielni Energetyk i tam powinien być wzór regulaminu jaki obowiązuje mieszkańców wybudowanych i administrowanych przez spółdzielnię bloków. Są to twarde warunki bez żadnych negocjacji i wszyscy się muszą do tego dostosować jak chcą mieszkać bez mandatów i odwiedzin służb policyjnych. Zbyt dużo tolerancji na nocne harce co poniektórych spowoduje sytuację ,że to ci spokojni będą zmuszeni szukać innego lokum na życie a przecież to ABSURD. pozdrawiam.......

Wróć do „Hyde Park”