Plotki plotkami ale ....

Plotki i zasłyszane newsy dotyczące osiedla i jego okolic.
kszacz

Plotki plotkami ale ....

Postautor: kszacz » 18 sie 2013, o 11:59

Plotki plotkami ale ....

od jakiegoś czasu a na pewno przynajmniej od początku wakacji praca na budowie 2 budynku B STIO W MIEJSCU ...!!!

Ostatnio zostału zdemontowane dźwigi a tu dopiero są wybudowane 3 piętra !!!

Wygląda na to że Deweloper zwinął interes i będzie po Osiedlu Wisłok, które miało być tak wspaniałe i sięgać w/g zdjęć aż do Wisłoka ...

Wejście z zamieszkaniem na wiosnę 2014 roku jest już raczej w 100% nierealne - a czekan nas jeszcze trudna zima ...

Osiedle ładnie się zapowiadało ale to chyba koniec .... Do tego jeszcze wypuszcazanie co jakiś czas azotu przez Koral, dyskryminuje to osiedle. No niestety pierwszy był Koral i teraz nie chce się wynieść. Z tego co wiem to deweloper miała problemy z zarządem Korala w tej kwestii ale oni sa nieugięci !!!

Obawiam się że będzie po osiedlu. Chyba że cena spadnie do 3 tyś za metr ...

Daniel

Re: Plotki plotkami ale ....

Postautor: Daniel » 18 sie 2013, o 16:31

Do tego jeszcze wypuszcazanie co jakiś czas azotu przez Koral, dyskryminuje to osiedle. No niestety pierwszy był Koral i teraz nie chce się wynieść. Z tego co wiem to deweloper miała problemy z zarządem Korala w tej kwestii ale oni sa nieugięci !!!
Koral nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją osiedla. Nie wrzucajmy wszystkiego w jeden "worek". Nie wiem o jakim wypuszczaniu azotu piszesz - może podasz jakieś wiarygodne źródło tych informacji ?
Obawiam się że będzie po osiedlu. Chyba że cena spadnie do 3 tyś za metr ...
W osiedle wpakowano wiele pieniędzy, nie sądzę aby pomysł na zabudowę mieszkaniową w tym miejscu upadł. Jak nie ten deweloper, to może inny. Duże zainteresowanie osiedlem może spowodować, że ktoś inny zainteresuje się jego skończeniem. Póki co Wisłok Inwestycje działa, tylko nie wiadomo co dalej z budową...

Wróć do „Plotki”