[Budynek B] Dni otwarte budynku B

Wieści i zdjęcia z budowy osiedla
adiziom

Re: Dni otwarte budynku B

Postautor: adiziom » 13 wrz 2016, o 18:28

mieszkania mają ponaklejane karteczki na drzwiach, i na klatkach schodowych wiszą kartki z nr mieszkań. Po drugie jest pełno Panów w kamizelkach którzy pomagają w odnalezieniu mieszkania i otwierają drzwi.

Na tych wizualizacjach dziedzińca jest trochę więcej zieleni niż w rzeczywistości, ale to nie najważniejsze. Najbardziej martwię się tym brakiem spadu wody z balkonu i czekam na odpowiedź z developresu co wymyślą - bo raczej z tym nie da się już nic zrobić :shock: :?

TFX
Budynek: B

Postautor: TFX » 13 wrz 2016, o 18:33

Są karteczki na mieszkaniach i klatkach. Jak ktoś jeszcze orientowal się w planach budynku to nie na żadnych problemów. Ponadto jeden z kierowników budowy Cię do niego zaprowadzi.

Spóźnilem odpowiedź ;)

Co do zieleni nie zwróciłem uwagi czy zasadzona. Może musi jeszcze urosnąć.

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

adiziom

Postautor: adiziom » 13 wrz 2016, o 18:42

Co do zieleni nie zwróciłem uwagi czy zasadzona. Może musi jeszcze urosnąć.

Na pewno urośnie :) tylko że na wizkach jest większość trawy, a przyglądnij się na zdjęciach z poprzedniej strony- sam żwir i krzaczki które kiedyś urosną :P

Davv

Postautor: Davv » 13 wrz 2016, o 20:23

Byłem. Widziałem. Nie narzekam.

Z błahych spraw to okna do ponownej regulacji i poprawki na balkonie bo chyba ktoś po piwku kładł tam płytki :)

Okien z lupą nie sprawdzałem ale zarysowań gołym okiem nie widziałem, poziomów gniazdkom nie sprawdzałem, nawet jeśli są trochę krzywe to sam sobie to zrobię. Reszta jest git. Tynki proste, wilgotność w normie. Poziom 0 parkingu faktycznie nisko ale zgodnie z normami, poziom -1 trochę wyższy sufit. Ktoś twierdził, że parkingi będą mieć kostkę; trzeba to zdementować, będzie pro wylewka jak na parking podziemny przystało. Komórki lokatorskie nie takie małe jak sądziłem.

Mam tylko jedną poważną uwagę: ściana w salonie od strony korytarza ma karton gips zalepiony siatką i na tym położony tynk. Pytałem osobę na miejscu, która nie do końca chciała mi wyjaśnić szczegóły takiego rozwiązania. To co zrozumiałem, mnie nie satysfakcjonuje, ponoć jakaś wada konstrukcyjna dlatego położyli wpierw karton gipsy a nie tynk i cały pion mieszkań tak ma, ciekawe jak u was. Fotka niżej, ta z dziurą.

Obrazek - ???

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2016, o 20:44 przez Davv, łącznie zmieniany 1 raz.

adiziom

Postautor: adiziom » 13 wrz 2016, o 20:32

ja również mam tak rozcięte płytki na środku balkonu jak kolega dał wyżej na zdjęciu??? ktoś też tak ma jeszcze i czemu ma to służyć niby :?:

Aleksandra

Postautor: Aleksandra » 13 wrz 2016, o 20:36

A Sa wstawione drzwi wewnetrzne ktore kolor wybieralismy?

Davv

Postautor: Davv » 13 wrz 2016, o 20:36

ja również mam tak rozcięte płytki na środku balkonu jak kolega dał wyżej na zdjęciu??? ktoś też tak ma jeszcze i czemu ma to służyć niby :?:
Ja to będę reklamować, a niektóre płytki mają i po 3 mm odchylenia lub są głuche.

Davv

Postautor: Davv » 13 wrz 2016, o 20:37

A Sa wstawione drzwi wewnetrzne ktore kolor wybieralismy?
Z drzwiami się nie wyrobili na czas.

adiziom

Postautor: adiziom » 13 wrz 2016, o 20:48

a do czego służy to pokrętło na zdjęciu Davva??? to jakiś termostat czy co?

maxi

Postautor: maxi » 13 wrz 2016, o 21:33

Sterownik ogrzewania

Wróć do „Z budowy”