Wisłok Inwestycje budynek B

Wieści i zdjęcia z budowy osiedla
pago57
Budynek: B

Re: Wisłok Inwestycje budynek B

Postautor: pago57 » 10 gru 2013, o 21:54

Szanowny adm
Rzeczą oczywistą jest że że nie ulokował Pan /Pani gotówki w ten "czysty biznes",bo inaczej nie było by tej formy wypowiedzi.
Myślę że cierpliwość nabywców lokali została narażona na zbyt długie czekanie i ufność w wiarygodność osób które zobowiązały się wybudować dla nas wymarzone mieszkanie które powinno w tej chwili już tętnić pracami wykończeniowymi.
Cisza która zapadła ze strony Wisłok Inwestycje jest wielce niepokojąca i jest zaprzeczeniem dobrego zarządzania i dbałości o klienta.

WielkaŁapa

Postautor: WielkaŁapa » 11 gru 2013, o 09:18

Wielki Panie Adminie! Czy ty w ogóle orientujesz się jaka jest sytuacja??? Ja zostałam os***ana przez tego dewelopera i nie próbuj nawet tego moderować: OS***ANA! I mam na to dowód w postaci wyroku sądu. Jak nie wiesz nic o przedmiotowej sprawie albo wchodzisz w d... Brożynie to się nie odzywaj i oddaj forum pod opiekę kogoś bezstronnego! Ludzi oszukanych jest więcej i każdy ma dowód na to co tu się pisze. Każdy też ma prawo wiedzieć z osobami jakiego pokroju ma do czynienia!

Nic nie denerwuje bardziej niż wymądrzanie się osób niezwiązanych ze sprawą!

Edycja Administrator.

WielkaŁapa

Postautor: WielkaŁapa » 11 gru 2013, o 09:19

Teraz co, bana dostane?

admin
Administrator

Postautor: admin » 11 gru 2013, o 11:59

Nie mam w zwyczaj dawać bana na wyrażanie swojego zdania, szczególnie że obecna sytuacja mi mi również nie jest na rękę (jako mieszkaniec budynku A).
Z postów usuwam pewne jednoznacznie brzmiące określenia, których wydawanie bez orzeczenia sądu może pociągnąć mnie jako właściciela forum do odpowiedzialności karnej. A nie mam zamiaru być ciągany po tych instytucjach za czyjeś wypowiedzi.

Jeśli jest Pan/Pani w posiadaniu orzeczenia sądu, w którym jest jasno napisane, że został Pan/Pani oszukany/a - to proszę przedstawić je na forum wraz z podaniem swoich danych osobowych.

Jak widzicie nie ingeruję w Waszą dyskusję, nie usuwam postów, nie dają banów - po to jest forum aby z niego korzystać. Nie jestem związany w żadne sposób z deweloperem, nie znam Pana B. z Wisłok Inwestycje (nawet go nie widziałem), nie mam potrzeby nikomu się przypodobania.

@pago57 - ja wszystko rozumiem i naprawdę również nad tym ubolewam. Po ludzku - szkoda mi osób w ten sposób potraktowanych. Jednak to nie zmienia faktu, że pewne zasady na forum obowiązują.

Pozdrawam

WielkaŁapa

Postautor: WielkaŁapa » 11 gru 2013, o 20:01

Żeby przy takim poważnym problemie, przed jakim postawił nas Wisłok, użerać się jeszcze na forum - żenada! Sama sobie daję bana, po prostu nie warto tracić energii.

pago57

Postautor: pago57 » 12 gru 2013, o 20:45

Wiadomość dla zainteresowanych losami Wisłok Inwestycje
Po wycofaniu wniosku o upadłość przez wierzyciela czyli głównego wykonawcę dzisiaj Sąd umorzył postępowanie w sprawie o upadłość Wisłok Inwestycje.
Co to znaczy dla innych wierzycieli ? za mało wiedzy żeby być optymistą czy pesymistą aczkolwiek trzeba brac pod uwagę oba warianty.
Dość często w trakcie postępowania o ugłoszenie upadłości wnioski zostają wycofywane a postępowanie automatyczne umarzane .Dzieje się tak w zgodzie z prawem lecz często ze szkodą dla wierzycieli.
Gdy wniosek o upadłość złoży jeden z wierzycieli przedsiębiorca może go przekonać o wycofanie wniosku udzielając mu korzyści ( np.zabezpieczenie majątku)albo spłacając zadłużenie tylko wobec niego.
Wersja druga pozytywna jest taka że budowa ruszy????lecz czemu trudno mi w to uwierzyć???
Może wreszcie po kilku miesiącach ciszy i niepewności i nerwów ktoś z Wisłoka inwestycje zechce teraz z nami porozmawiać może Pan Prezes zorganizuje spotkanie z osobami zainteresowanymi losami ich pieniędzy i ich lokali mieszkalnych.
Panie Prezesie odwagi ...czekamy na pozytywne wieści od kwietnia może grudzień jest dobrym miesiącem na to by wejść w Nowy Rok z podniesioną głową i z czystym sumieniem wobec wszystkich .....

Wróć do „Z budowy”