Internet i TV na Wisłok

O mediach na osiedlu. Dostawcy Internetu, telewizji kablowej etc. Co wybrać, a czego się wystrzegać.
admin
Administrator

Internet i TV na Wisłok

Postautor: admin » 16 gru 2011, o 15:39

Z tego co się dowiedziałem to każdy mieszkaniec będzie miał wybór z trzech dostawców Internetu i TV:

Multimedia,
Tepsa,
Skyware.

Któryś z operatorów Wam przydał do gustu ? Ja się skłaniam ku Multimedii - chyba tylko tu można mieć pakiet Internet i TV ? A może się mylę ;)

Pozdrawiam

katiushawoj
Kontaktowanie:

Re: Internet i TV na Wisłok

Postautor: katiushawoj » 30 cze 2016, o 09:35

Ja również jestem za Multimedia... Nie znam aż tak dobrze dwóch innych dostawców dlatego chcę wybrać to co znam :)

adiziom

Postautor: adiziom » 18 lis 2016, o 12:45

dostałem info na email że są na dachu anteny zbiorcze zamontowane i można korzystać z usług Cyfrowego Polsatu w mieszkaniu , wiadomo po podłączeniu dekodera :)

Davv
Budynek: B

Postautor: Davv » 18 lis 2016, o 14:02

Multimedie mam obecnie i sobie chwale, 55 PLN za 12 Mb i kanały typy discovery, axn, sci fi, chociaż teraz ceny podnieśli. Nie zmienia to faktu, że M nie ma tu dostępu :)

Bart

Postautor: Bart » 23 lis 2016, o 09:42

Witam czy będzie możliwość podłączenia multimedi do naszego bloku b

Davv

Postautor: Davv » 29 lis 2016, o 10:28

W Wiadomości wysłanej na maila przed Developres nie ma M na liście i tu zaczyna się nasz problem, z zerwaniem u nich umowy na aktualnym adresie.

Bart

Postautor: Bart » 1 gru 2016, o 08:52

W Wiadomości wysłanej na maila przed Developres nie ma M na liście i tu zaczyna się nasz problem, z zerwaniem u nich umowy na aktualnym adresie.
hmmm i co teraz byłeś już w multimedi co ci powiedzieli jakaś kara umowna kurcze nie mam pomysłu jak to załatwić. Swoją drogą jeśli jest w budynku A to dlaczego nie poszli do budynku B to jest bardzo ciekawe a multimedie mam od lat i nigdy nie miałem z nimi problemu.

Davv

Postautor: Davv » 1 gru 2016, o 10:47

hmmm i co teraz byłeś już w multimedi co ci powiedzieli jakaś kara umowna kurcze nie mam pomysłu jak to załatwić. Swoją drogą jeśli jest w budynku A to dlaczego nie poszli do budynku B to jest bardzo ciekawe a multimedie mam od lat i nigdy nie miałem z nimi problemu.
Też mam od lat M ale poczytaj w necie jakie ludzie mają problemy, w ogóle w tej firmie nie idą na rękę, ja walczę z nimi żeby to zerwać za porozumieniem stron. Narazie zmuszają płacić jeszcze 8 miesięcy abonamentu lub płacić kare umowną. Blok A był własnością innego dewelopera.

Daniel

Postautor: Daniel » 1 gru 2016, o 11:04

Teoretycznie jak przejmiecie zarzadzanie budynkiem, mozecie probowac zachecic MM do wejscia na budynek. No chyba, ze sa jakies przeciwwskazania, ktorych nie znam.

Bart

Postautor: Bart » 1 gru 2016, o 13:06

no dobrze czyli nie można sobie anteny satelitarnej zawiesić ?

Wróć do „Media”