Strona 1 z 1

wezwania do zapłaty, czyli o co chodzi?

: 13 lis 2013, o 22:48
autor: Qwerty
Czy nikogo nie dziwi, że w październiku otrzymaliśmy informacje o podwyższeniu czynszu....od lipca 2013 r?. Zastanawia mnie, od kiedy mamy płacic wyższa kwote a także czy będziemy musieli robic wyrównanie za poprzednie miesiące. Niestety nie wiem, kto podpisał nowe zestawienie, ponieważ jest tylko nieczytelna parafka.
Dodatkowo wydaje mi sie, że maja jakiś balagan w papierach, bo przyszlo nam wezwanie do zapłaty ( z Kancelarii Prawniczej - Pełnomocnika Wisłoka Inwestycje) dot. zaległosci w czynszu.
Sprawdzilismy przelewy na nasze indywidualne konto zaliczkowe...na szczęscie mamy potwierdzenia wpłat i możemy udowodnić, że WSZYSTKO jest opłacone.
Szkoda tylko, ze jedyna forma rozmowy z mieszkańcami jest straszenie "OSTATECZNYM WEZWANIEM PRZEDSĄDOWYM"

PS. Może ktoś wie, dlaczego rzekome zaległosci mamy wplacać na inny nr konta niż nasze indywidualne rozliczeniowe?

Re: wezwania do zapłaty, czyli o co chodzi?

: 20 lis 2013, o 07:18
autor: Daniel
Mi coś żona wspominała, że jakaś obniżka była ... ale nie znam szczegółów ;) Ja przynajmniej żadnego wezwania do zapłaty nie otrzymałem. Odnośnie ewentualnych zaległości najlepiej dowiadywać się u Pana Adriana - jestem pewny, że z chęcią wyjaśni o co chodzi.

Re: wezwania do zapłaty, czyli o co chodzi?

: 28 lis 2013, o 17:35
autor: PRS
Czynsz jest zmieniony z powodu śmieci, nowe umowy. Sprawdzicie dokładnie rachunki, czy nie ma błędów rachunkowych (ja takie miałem). Ponadto jeśli rachunek jest bez podpisu i pieczęci to jest nic nie warty.