Strona 1 z 1

Miejsce w garażu podziemnym

: 21 cze 2011, o 11:50
autor: ania82
Dzień dobry;

To mój pierwszy mój post więc witam wszystkich. Mam pytanie, na jakich zasadach przydzielane są miejsca w garażu podziemnym w budowanym właśnie budynku A? Czy miejsce parkingowe wliczone jest w cenę mieszkania, czy też trzeba je osobno zakupić? Jeśli tak to może ktoś zna koszta ?

Z pozdrowieniami
Anna

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 12 paź 2011, o 23:15
autor: admin
Witam;

Niestety, ale miejsce w garażu płatne jest dodatkowo, z tego co pamiętam to był koszt ok. 26000 PLN. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Jeden mieszkaniec może wykupić kilka miejsc postojowych więc kto pierwszy - ten lepszy, jak ktoś nie zdąży to parkować będzie przed blokiem ;)

Nie wiem jak ta cena ma się w do cen na osiedlach konkurencji, ale wydaje mi się, że to dość dużo. Co o tym myślicie ? Wykupujecie miejscówki ?

Z tego co wiem to są jeszcze dostępne miejsca.

Pozdrawiam

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 28 maja 2012, o 15:16
autor: Qwerty
Z tego co się orientuję, więcej jest wolnych miejsc postojowych niż zajętych. Widać też po stanie wykupionych i zarezerwowanych mieszkań na www.wislok-osiedle.pl.
Ale prawdą jest to, że koszt jednego miejsca to 26000,-. Czy ktoś orientuje się ile kosztuje miejsce przed blokiem?

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 28 maja 2012, o 21:15
autor: admin
Qwerty pisze:Czy ktoś orientuje się ile kosztuje miejsce przed blokiem?
;) No nie żartuj, że za to trzeba płacić ?

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 29 maja 2012, o 10:08
autor: Qwerty
W tak zwanej promocji, do niektórych mieszkań można po okazyjnej cenie wykupić miejsce postojowe na zewnątrz(inf z biura sprzedaży). Wynika z tego, że miejsca postojowe na zewnątrz są płatne.

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 11 wrz 2012, o 20:46
autor: admin
I okazało się, że miałeś racje ;) Prawie wszystkie lub nawet wszystkie miejsca parkingowe na osiedlu są do sprzedaży. Zamontowane zostały metalowe blokady na kłódki. Póki co większość jest wolna, chyba tylko kilka jest zamykanych.

Ja akurat nie poruszam się autem, jednak zastanawiam się gdzie parkować będą goście mieszkańców, którzy takiego miejsca nie zakupią ? Zostanie parking przez Skarbówką, bankiem lub w zatoczce przed blokiem.

Wiecie może czy podobne praktyki stosowane są na innych osiedlach w Rzeszowie ? Ja pochodzą z "małej" miejscowości i czegoś takiego nie widziałem.

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 5 lip 2017, o 15:56
autor: ziomuś
Ja mam pytanie odnośnie miejsc parkingowych za budynkiem 20. Właściciel mieszkania które wynajmujemy ma wykupione miejsce parkingowe za budynkiem tylko cały czas tam stoi jakiś samochód i tu moje pytanie - czy mogę postawić samochód na innym, czy raczej nie?

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 5 lip 2017, o 21:15
autor: LeszekB
Raczej nie, dowiedz sie kto parkuje na Twoim miejscu i go przegoń.

Re: Miejsce w garażu podziemnym

: 6 lip 2017, o 10:28
autor: Daniel
Proponuję zostawić karteczkę ze stosowną informacją. Może ktoś nie jest świadomy, że zajmuje czyjeś miejsce.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka