W jakim banku kredyt?

Sprawy kredytowe - dla osób starających się o kredyt na zakup mieszkania.
Dana

W jakim banku kredyt?

Postautor: Dana » 20 gru 2012, o 14:56

W jakim banku macie kredyt? i czy jesteście zadowoleni jak do tej pory? jakieś uwagi negatywne?

Ja posiadam w kredyt banku, od niedawna, mam nadzieję, że nie będzie żadnych kłopotów.

karolina

Re: W jakim banku kredyt?

Postautor: karolina » 29 sie 2013, o 17:50

Ja również mam w kredyt banku. Jak człowiek będzie miał pracę i regularnie spłacał to nie powinno być kłopotów mam nadzieję :)

Jessica
Budynek: B

Postautor: Jessica » 1 cze 2016, o 11:16

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się, w jakich bankach wzięliście kredyt. Czy możecie podzielić się opiniami?
My obecnie mamy odpowiedź pozytywną z PKO BP, jednak bank BPS oferuje dużo lepsze warunki.

v-cash

Postautor: v-cash » 1 cze 2016, o 14:57

Witam wszystkich,

Jestem jednym z nabywców mieszkania na naszym osiedlu i dzięki temu trafiłem tutaj na forum.

Natomiast zawodowo zajmuję się doradztwem kredytowym, pracuję w firmie V-Cash kredyty hipoteczne w Rzeszowie na ul.Grodzisko 3a.
Sam zakupiłem mieszkanie na kredyt i wiem, że są tutaj problemy z zabezpieczeniem i mamy ograniczoną ilość banków z których możemy skorzystać natomiast bez problemu mamy możliwość uzyskać kredyt.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa ma pytania co do możliwości uzyskania kredytu hipotecznego czy gotówkowego, zapraszam do kontaktu lub na spotkanie z chęcią powiem w których bankach mamy możliwość procesowania jak również pomożemy załatwić formalności.

Pozdrawiam serdecznie
Daniel tel: 533 350 470
v-cash kredyty Rzeszów, ul Grodzisko 3a

LeszekB

Postautor: LeszekB » 1 cze 2016, o 16:15

Ja dostałem bez żadnych problemów w PKO BP. Szybko i sprawnie.

darcy

Postautor: darcy » 1 cze 2016, o 23:09

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się, w jakich bankach wzięliście kredyt. Czy możecie podzielić się opiniami?
My obecnie mamy odpowiedź pozytywną z PKO BP, jednak bank BPS oferuje dużo lepsze warunki.
Witam, Ja wziąłem w BPS i Jestem zadowolony z obsługi i opłat i podobnie jak Ty miałem pozytywną odpowiedź z PKO BP

Demo

Postautor: Demo » 2 cze 2016, o 08:44

w PKO BP sztywno trzymają się cyferek, ale mając tam ofertę proponuję wpierw wynegocjować warunki BPS (odp. ~1tygodnia) a potem składać dokumenty

v-cash

Postautor: v-cash » 3 cze 2016, o 10:52

Witam,

W PKO BP możemy skorzystać:
1) w przypadku kredytu standardowego hipotecznego z 2 ofert:
- z ubezpieczeniem od utraty pracy ale z niższą marżą (rozbitą na 1 rok i pozostały okres) lub
- z prowizją i tutaj polecam korzystać z naszych usług ponieważ w banku prowizja jest sztywna a my możemy negocjować i obniżać prowizję.
2) w przypadku MDM
- oferta z prowizją którą również możemy negocjować
Plus to dopłata, minus czasami minimalnie wyższa marża kredytowa.

W BPS procedura kredytowa trwa dłużej niż w PKO BP i jest troszkę bardziej skrupulatnie analizowana, natomiast jak najbardziej również warto porównać oferty

Wnioski składane były również w BGŻ i Raiffeisen Polbank z różnym skutkiem, dlatego w w/w bankach uzyskanie kredytu jest niemal pewne.

Pozdrawiam serdecznie
Daniel tel: 533 350 470
v-cash kredyty Rzeszów, ul Grodzisko 3a

kromal

Postautor: kromal » 3 cze 2016, o 15:45

W BPS decyzja do tygodnia max i nieprawda, że bardzo skrupulatnie sprawdzają. Właśnie PKO i BGŻ najbardziej opieszałe i z doświadczenia wiem, że szkoda tracić czas z nimi, a pośrednicy maja najlepsze prowizje ale dla siebie hehe. Ponoć Alior daje też dobre warunki ale od razu trzeba negocjować z resztą jak wszędzie. 0,6% prowizji i 1,5% marży i żadnych dodatkowych ukrytych opłat przy 20% wkładzie wlasnym - warunki z BPS.

TFX

Postautor: TFX » 3 cze 2016, o 15:53

Z własnego doświadczenia:
Nic w banku nie jest sztywnego, a możliwości raczej mamy większe niż posrednik, który musi coś zarobić. W BPS jeszcze do stycznia decyzja była w 5 dni bo robili wszystko na poziomie placówki. Pewnie na dużo gorzej się nie zmieniło. BPSu nam pośrednik nie poleci bo razem nie wspólpracuja, a dają naprawdę dobre warunki. W BP decyzja szybko ale warunki przynajmniej na początku roku były marne. BGŻ na początku decyzję były długotrwałe, ale po precedensie nie powinno być źle. Warunki przystępne po negocjacjach. Mały minus koszty około 350 zł przed decyzją, ale jak idziemy na pewnieka to nie na co się tym przejmować.

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Kredyt”